به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ابوالفضل عزیزی درباره فرایند برگزاری این آزمون گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده و متناسب با نیازمندی‌های حوزه‌های تخصصی، در دی ماه سال ۱۳۹۹ با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر (واحد ماهشهر) آگهی و دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بندرامام منتشر شد. 

وی با بیان اینکه براساس دفترچه راهنمای منتشر شده، ۱۷۵۱۲ نفر در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بندرامام ثبت نام کردند، یادآور شد که در ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ آزمون مرحله کتبی برگزار شد و از واجدین شرایط مرحله کتبی به ترتیب اولویت، چند برابر ظرفیت استخدامی مورد نیاز به تعداد ۸۸۸ نفر به مرحله مصاحبه تخصصی- رفتاری دعوت شدند. 

به گفته مدیر سرمایه انسانی و یادگیری گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مصاحبه تخصصی رفتاری از پنجم تا دهم تیرماه، در محل دانشگاه امیر کبیر واحد ماهشهر با حضور نمایندگان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و شرکت پتروشیمی بندرامام برگزار شد. 

عزیزی تصریح کرد: درنهایت ۳۵۰ نفر از داوطلبین راه یافته به مرحله مصاحبه تخصصی – رفتاری، پس از انجام سایر مراحل اداری و کسب اطمینان از صحت اسناد و مدارک ارائه شده در ۱۲ گروه شغلی وارد مرحله کارآموزی در شرکت ره آوران فنون پتروشیمی خواهند شد و در ادامه دوره کارورزی را می‌گذرانند. 

وی خاطر نشان کرد: برنامه جذب شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس در آینده‌ای نزدیک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است، طی برگزاری فرایند آزمون، نماینده شهرستان ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندرامام خمینی (ره)، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پتروشیمی، رئیس اشتغال بنیاد شهید و امورایثارگران استان خوزستان و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرماهشهر از فرایند مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله آزمون کتبی استخدامی در محل مصاحبه، بازدید و با هیات اجرایی و مصاحبه کنندگان دیدار کردند.