به گزارش اکونا پرس،

بر این اساس، این شرکت اعلام کرد، سهامداران حقیقی فاقد کد سجام از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ می‌توانند نسبت به دریافت سود اقدام کنند.

سید محمد احمدزاده نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پتروشیمی بوعلی سینا طی یک نامه رسمی به رئیس اداره نظارت بر ناشران شیمیایی و غذایی اعلام کرد:

پیرو برنامه زمانبندی پرداخت سود منتشره از طریق سامانه کدال در تاریخ ۰۹-۰۴-۱۴۰۰ طی شماره نامه ۶۱۵۱/۰۱-۲۶ ص پ شرکت پتروشیمی بوعلی سینا. در خصوص پرداخت سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۹ سهامداران حقیقی غیر سجامی به اطلاع می رساند. پیرو مذاکره با کارشناس محترم سپرده‌گذاری به دلیل تعدد کدهای بورسی، تعطیلات کرونایی در ماه گذشته. و عدم ارائه گزارش پرداخت‌ها از سوی آن سپرده گذاری، برنامه زمان بندی پرداخت سود به سهامداران گرامی به شرح ذیل تغییر می‌یابد:

  • سهامداران حقیقی غیر سجامی از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ با در دست داشتن کارت ملی و کد بورسی. از طریق مراجعه حضوری به کلیه شعب بانک تجارت سراسر کشور نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام نمایند.

  • پرداخت به سایر اشخاص حقوقی، شرکت ها و صندوق ها مطابق اطلاع رسانی قبلی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است تغییر برنامه زمان بندی پرداخت سود. ناشی از رعایت الزامات قانونی و مدت زمان تهیه فایل های سازمان های ذیربط می باشد. و شرکت پتروشیمی بوعلی سینا آمادگی پرداخت سود در تاریخ اعلامی را داشته است.

 

تصویر نامه به شرح زیر می باشد:

برنامه زمان بندی پرداخت سود به سهامداران