به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم؛ "محمدحسین پاشنه‌طلا"، معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات شرکت پتروشیمی جم اعلام کرد وجود این سامانه در ثبت اطلاعات ۵ واحد تولیدی الفین، پلی‌اتیلن سنگین، پلی‌اتیلن سبک، بوتادین و بوتن-۱ و سایر نقاط مورد نظر در مجتمع علاوه بر منافع حاصل از پایش مستمر سنسورها و پایانه‌های اندازه‌‌گیری، نقش بسیار مهمی در شناخت رفتاری ادوات و تجهیزات و تحلیل‌های آماری و داده‌کاوی دارد.

وی افزود: سامانه یکپارچه بهره‌برداری همچنین امکان پیش‌بینی‌های متعددی را بر اساس داده‌های گذشته در اختیار مدیران بهره‌برداری و تصمیم‌گیران قرار می‌دهد.

پاشنه طلا با اعلام این مطلب عنوان کرد: در این ارزیابی ۳۰ پروژه از ۷ مجتمع پتروشیمی بر اساس موازین مدل EFQM مورد پذیرش قرار گرفته بودند. نتایج این ارزیابی پس از بررسی و مقایسه روند انتخاب، اجرا و اندازه‌گیری نتایج پروژه طی سال جاری و در پایان صحه‌گذاری گروه ارزیابی ثبت و در مراسمی با حضور مسئولین در محل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام گردید.

معاون برنامه‌ریزی پتروشیمی جم در پایان ابراز امیدواری کرد بهره‌گیری از مدل‌های روزآمد سرآمدی و استفاده از تجربه موفق کسب‌وکارهای برتر جهان موجب رشد و تعالی سازمان‌های ایرانی شود.