به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس علیرضا دانشی شامگاه چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ در دیدار صمیمی با حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز و حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه مسجدسلیمان، با اشاره به اینکه ظرفیت‌های زیادی در مسجدسلیمان در حوزه‌های فرهنگی وجود دارد تصریح کرد: مدیریت انقلابی و جهادی باید این ظرفیت‌ها را به جریان بیندازد.

وی اظهار داشت: در این راستا مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تمام‌قد در خدمت به فرهنگ و ارزش‌های انقلاب و مساجد خواهد بود و از همه توان خود برای رفع نیازمندی‌های مساجد و ظرفیت‌های فرهنگی شهر استفاده خواهد کرد.

امام جمعه موقت اهواز در این دیدار ضمن اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی و تاریخی مسجدسلیمان توضیحاتی در خصوص نیازمندی‌های فرهنگی مسجدسلیمان و نیز اقداماتی که در زمینه مسجدسازی و فعالیت‌های فرهنگی صورت گرفته است ارائه دادند.

همچنین امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان نیز در راستای تاثیر حوزه علمیه در فضای فرهنگی به ایراد سخن پرداختند و تعاملات بیشتر صنعت نفت با حوزه را خواستار شدند.

شایان ذکر است مهندس دانشی و هیئت همراه پیش از این دیدار از تاسیسات بهره‌برداری هفت‌شهیدان مسجدسلیمان بازدید به عمل آوردند.