به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس علیرضا دانشی ضمن ابراز خرسندی از حضور شرکتهای برتر دانش بنیان و سازندگان توانمند کشورمان در این نمایشگاه گفت: بستری مناسب ایجاد شده است تا در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین زمینه همکاری های بیشتر فراهم آید تا با تسهیم دانش و بهره گیری از توان فنی دارندگان فن آوری های نوین، تولید پایدار را در راستای دست یابی به اهداف خرد و کلان صنعت نفت تحقق بخشیم.
وی افزود: حمایت از طرح ها و پیشنهادات شرکت های دانش بنیان بیش از پیش در دستور کار قرار خواهد داشت چراکه رسیدن به جایگاه کنونی و خواتکایی موجود، نتیجه تعامل خوب بین مناطق نفتخیز جنوب و بخش دانشگاهی، دانش بنیان و فعالان عرصه ی ساخت داخل است.
شایان ذکر است در این نمایشگاه که با شعار «نفت دانش بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی» طی روزهای 23 الی 26 اردیبهشت ماه از ساعت 9 الی 16 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود، بیش از یک هزار و 200 شرکت ایرانی و خارجی حضور دارند.
انعقاد چند قرارداد همکاری و تفاهمنامه، برگزاری نشست های تخصصی با سازندگان و شرکت های دانش بنیان علاوه بر بازدید مهندس دانشی از دستاوردهای شرکت های حاضر از اهم برنامه های شرکت ملی مناطق نفتخیر جنوب در این نمایشگاه هستند.