به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفت‌خیز، در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، صنعت نفت آبادان در دربی نفتی میزبان نفت مسجد سلیمان بود. این بازی با میل هجومی بالای صنعت نفت آبادان شروع شد و به گل زودهنگام شاگردان رضا پرکاس نیز منجر شد.

در دقیقه ۱۹ حرکت عالی مهدی ممی زاده و شوت او باعث شد دروازه نفت مسجد سلیمان فرو بریزد. در ادامه این نیمه، نفت مسجد سلیمان فشار را روی دروازه میزبان بیشتر کرد اما نتوانست دروازه مرادیان را فرو بریزد.

در نیمه دوم تیم مهاجم نفت مسجد سلیمان بود و شاگردان رضا مهاجری نمی‌خواستند این دربی را با دست خالی ترک کنند. سرانجام در دقیقه ۶۵ روی یک حرکت ترکیبی زیبا با پاس گل رنجبری، رضا دهقانی کار را به تساوی کشاند.

10 دقیقه بعد پیمان میری بازیکن تعویضی مسجدسلیمانی‌ها در محوطه جریمه سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. پیمان رنجبری پشت این توپ ایستاد و با فریب احسان مرادیان کامبک تیمش را کامل کرد.

در ادامه تلاش‌های صنعت نفت برای فرار از شکست خانگی نتیجه نداد و بازی دو بر یک به سود نفت مسجد سلیمان خاتمه یافت. شاگردان مهاجری با این برد هشت امتیازی شدند و فعلا در رتبه پنجم قرار گرفتند. صنعت نفت نیز پس از سومین باخت فصل خود، با ۴ امتیاز در رتبه چهاردهم ایستاد‌.