به گزارش اکونا پرس،

محصول جدید نفت پارس،  فلومکس TC-W3 روغن موتور دوزمانه فاقد خاکستر سولفاته است که برای استفاده در موتورهای بنزینی دوزمانه آب خنک Out board  و موتورهای دوزمانه هواخنک که روغن TC-W3 یا انواع قدیمی تر برای آنها توصیه شده کارایی بالایی دارد. این روغن، موتور را تمیز نگاه داشته و از بروز مشکلات ناشی از احتراق زودهنگام جلوگیری می کند.

این محصول در تمامی موتورهای هوا و آب خنک مانند قایق ها، جت اسکی ها، ماشین های چمن زنی، اسکوتر و ماشین های مخصوص زمین های گلف، در سیستم های پاشش مستقیم روغن در سیلندر و نیز به صورت مخلوط در سوخت قابل استفاده است.

از مهمترین مزایای این محصول می توان به پاک کنندگی قوی، محافظت عالی در مقابل زنگ زدگی، افزایش طول عمر شمع و قابلیت امتزاج پذیری عالی با سوخت اشاره کرد.

شرکت نفت پارس با تولید انواع روانکارهای موتوری، دنده خودرو، صنعتی ، دریایی ، گریس ها و ضدیخ و با استفاده از دانش فنی نیروهای متخصص و برخورداری از ماشین آلات و تکنولوژی های روز دنیا یکی از برندهای شناخته شده در صنعت روانکاری ایران است که همواره محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهان تولید کرده است.