به گزارش اکونا پرس،

به نقل از خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا ؛ دکتر حسینی با حضور در پروژه سبحان2 به بررسی سازه‌ها و استحکامات منطقه و واحدهای مسکونی پرداخت.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین ضمن مذاکره با نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و پیمانکاران پروژه، فرماندار و شهردار ورامین به تحقیق در خصوص دلایل عدم واگذاری واحدها پرداخت و بر لزوم تقویت، ایمن سازی و تکمیل فوری آن‌ها تاکید کرد.
به دستور دکتر حسینی مقرر شد به منظور بهره برداری هر چه سریع‌تر از پروژه سبحان، در اسرع وقت تیمی متشکل از کارشناسان بانک مسکن و نمایندگان وزارت راه و شهرسازی به پیگیری، تفحص و انجام اقدامات لازم در راستای ایمن‌سازی زیرساخت‌ها و تکمیل این پروژه بپردازند.
بنابر این گزارش، رییس جمهور در جلسه روز پنجشنبه با وزیر مسکن و شهرسازی و مدیرعامل بانک مسکن، در خصوص تعیین تکلیف فوری پروژه سبحان 2 و اطلاع‌رسانی دقیق واقعیت پروژه و روند اقدامات انجام شده به مردم منطقه دستوراتی را صادر کرده است.
در این پروژه که از سال 83 توسط بخش خصوصی کلنگ زنی شده و در سال 93 فرایند ساخت آن به مرحله تکمیل رسیده است؛ دلایلی اعم از عدم استحکام و ایمنی ساختمان‌ها و نشست آن‌ها، دریافت نکردن پایان کار از سوی شهرداری و مشخص نشدن وضعیت بدهی‌ها باعث شده تا حتی یک واحد از مجتمع مسکونی تاکنون به بازار مسکن عرضه نشود.
طی این بازدید، اعضای هیات مدیره و برخی مدیران ستادی بانک مسکن، نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و پیمانکاران پروژه نیز حضور داشتند.