به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک ملت ، متن این پیام به شرح ذیل است:

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت برادر ارجمند جناب آقای رضا دولت‌آبادی مدیر عامل بانک ملت و از مدیران خدوم و پرتلاش نظام بانکی ایران موجب تأثر و تألم گردید.

شخصیت حرفه‌ای، اخلاق‌مدار و خدمات ارزنده این چهره ماندگار نظام بانکداری در دوران مسئولیت‌های مختلف طی ۳۰ سال تلاش آن مرحوم در شبکه بانکی و طرح‌های ملی و اقتصادی کشور بر کسی پوشیده نیست و قطعا خدمات بی‌شمار ایشان در مسیر رشد و شکوفایی نظام بانکی ایران اسلامی به ثبت رسیده است.

بدون تردید جایگاه اثرگذار و نقش‌آفرینی بی‌بدیل امروز شبکه بانکی در تامین مالی اقتصاد کشور حاصل دست رنج، تلاش و صرف عمر گران بهای مدیرانی همچون مرحوم مغفور جناب آقای دولت‌آبادی است که با پیگیری و تلاش شبانه روزی همه مدیران خدوم و کارکنان زحمت‌کش شبکه بانکی کشور برای رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده نظام اسلامی ادامه خواهد داشت.

اینجانب از طرف خود و همکاران نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران، فقدان این مدیر پرتلاش را به خانواده داغدار آن مرحوم، خانواده بزرگ بانک ملت و همه مدیران و همکاران صنعت بانکداری کشورمان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان و بستگان ارجمند، صبر و شکیبایی و سلامتی مسئلت دارم.