به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه رازی، اولین نشست هم اندیشی مدیران ستادی شرکت بیمه رازی در سال 1403 با حضور جمشید اقبالپور- سرپرست مدیرعاملی شرکت در روز یکشنبه (26 فروردین‌ماه) برگزار شد.

در این نشست، عملکرد سال 1402 واحدهای مختلف ستادی بررسی و نقاط قوت و ضعف هر واحد مشخص و راه‌حل‌های رفع نواقص به شور گذاشته شد

بر اساس این گزارش، در این نشست هم اندیشی با توجه به شرایط اقتصادی و پیش بینی مولفه‌های تاثیرگذار بر اقتصاد خرد و کلان جامعه، متناسب‌ترین شیوه بازاریابی برای هر بیمه نامه به اختصاص توسط تمامی مدیران ستادی بیمه رازی بررسی شد.

همچنین در این جلسه طرح اولیه جشنواره فروش بیمه نامه خرد به صورت نقدی برای روزهای آینده بهار مطرح و از منظر خرده فروشی، بازاریابی، افزایش فعالیت نمایندگان، .ریسک بازار و بیمه نامه مورد بررسی قرار گرفت.

براساس این گزارش، جمشید اقبالپور- سرپرست مدیرعاملی شرکت بیمه رازی، با تاکید بر اجرای شیوه‌های نوین بازاریابی و فروش گفت: در سال 1403 حجم بازار نسبت به گذشته بزرگ‌تر شده اما حجم رقابت نیز به همان میزان رشد کرده است و شرکت‌هایی در این بازار موفق خواهند بود که برای رقابت سالم شیوه‌های به‌روز ارائه کنند و این رقابت در راستای پاسخ مناسب به نیازهای مخاطب باشد.

او ادامه داد: بسیاری از افراد جامعه اطلاع درستی از بیمه‌نامه‌های مختص خود ندارند که یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت بیمه رازی در سال 1403 ارائه بیمه به افراد به صورت بسته‌های بیمه‌ای و مطلع کردن افراد به نیازهای بیمه‌ای آن‌ها است.