به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی؛ در ادامه علیزاده انتصاب مهدی تورکی و قاسم محمد زمانی را به عنوان مدیر و معاون اداری مالی مدیریت منطقه اصفهان تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد: با تخصص، تجربه و توانمندی های بالایی که این دو همکاران دارا هستند، جایگاه بانک ایران زمین را در منطقه اصفهان بیش از پیش ارتقاء خواهند داد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران ارشد بانک بابت اعتماد به نیروهای جوان، خواستار تلاش مضاعف و حداکثری کلیه همکاران در راستای جلب و جذب منابع بر ضرورت دستیابی به جایگاه واقعی بانک بین سایر رقبا شد.

مهدی تورکی مدیر منطقه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت پذیرفته و زیر ساخت های انجام شده در منطقه اصفهان گفت: شرایط نظام بانکی کشور به گونه‌ای است که برای رقابت و حضور فعال در آن باید ضمن برنامه ریزی و تکیه بر پتانسیل نیروهای انسانی توانمند، شرایطی را فراهم کرد تا بانک سهم خود را از بازار مالی کشور افزایش دهد.

وی دستیابی به اهداف بانک را مستلزم کار تیمی منسجم همه مسئولین شعب و همکاران ستاد و کارکنان منطقه دانست و از تمام مسئولین شعب خواست تا نقش مهم و حیاتی خود را در راهبری و مدیریت و هدایت کارکنان در جهت حرکت هدفمند و اثربخش و نتیجه گرا به خوبی ایفا کنند.