به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک دی، علیرضا قیطاسی، سرپرست بانک، در این جلسه با بیان این که نتیجه برگزاری 700 دوره و بیش از 150 هزار نفر ساعت کلاس آموزشی طی 29 ماه گذشته، در عملکرد بانک نمایان شده است، گفت: بر اساس تازه‌ترین گزارش از عملکرد نظام بانکی، بانک دی در جذب منابع در پایان فروردین‌ماه رشد مثبت و مطلوبی در چهار سپرده اصلی داشته است.

وی با بیان اینکه بانک دی طی سال گذشته با رشد 34 درصدی منابع، در این شاخص عملکردی از میانگین نظام بانکی بالاتربوده است، خاطرنشان کرد: با بهبود عملکرد ارزی شعب بر اساس برنامه‌های ابلاغی، رشد منابع بانک بهتر خواهد شد.

قیطاسی، شرکت‌کنندگان در دوره‌های مدیریت را مدیران ارشد آیندۀ بانک خواند و اظهار کرد: همۀ کارکنان باید به بانک، تعهد داشته باشند و با تمام توان برای ارتقای عملکرد و برند بانک تلاش کنند.

شایان ذکر است در آیین افتتاحیۀ دوره مدیریت میانی، «سرپرستی شعب» توسط علیرضا قیطاسی مطرح شد.
در ابتدای این جلسه که با حضور جمعی از مدیران ارشد بانک برگزار شد، مریم قربانعلی‌زاده، رئیس ادارۀ آموزش، گزارشی از عملکرد این اداره ارائه کرد.

گفتنی است در این دوره که به مدت یک هفته ویژه رؤسای شعب ممتاز، الف، ب و درجه یک برگزار می‌شود، مباحث برندسازی با تأکید بر توسعۀ فردی و شغلی، تفکر تحلیلی و انتقادی، فنون مذاکره با رویکرد مطالبات معوق، روش‌های نوین جذب سپرده، مدیریت عملکرد کارکنان سخت و اصول مدیریت و سرپرستی آموزش داده می‌شود.