به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا ؛ باتوجه به تصویب عملکرد و صورت‌های مالی موسسه همیاری آتیه امید برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه 1402، روز گذشته جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مسکن به عنوان اعضای هیات امنای موسسه، مدیران موسسه و جمعی از بازنشستگان بانک برگزار شد.

مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه این جلسه گفت: مباحثی در خصوص صندوق‌های تامین آتیه، غرامت فوت و حادثه و همچنین تامین خسارت تسهیلات کارمندی مطرح شد و اصلاحاتی به تصویب رسید.

وی افزود: پرداخت ۴۰ درصد حقوق بازنشستگی به بازنشستگان به عنوان مستمری ماهیانه (کمک معیشت) از محل صندوق تامین آتیه بر مبنای تعدیل بر اساس سابقه خدمت در بانک مسکن از ابتدای امسال مهمترین مصوبه این جلسه بود که به این ترتیب کمک معیشت ماهیانه آنان ۱۰ درصد افزایش می یابد.

دکتر حسینی ادامه داد: اتخاذ رویه‌هایی که منجر به افزایش رضایت‌مندی همه ذی‌نفعان، کارکنان شاغل، بازنشسته و وظیفه‌بگیران می‌شود، مورد تاکید مدیرعامل بانک مسکن در این نشست بود. بازنشستگان حاضر در جلسه نیز موضوعات و دغدغه‌های این قشر از همکاران را مطرح کردند و دکتر حسینی مدیرعامل بانک پس از بررسی این چالش‌ها، راهکارها و دستورات لازم را صادر کرد.