به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، با توجه به تعطیلی شعب بانکی در ساعات برگزاری نمایشگاه، این بانک اما همه خدمات مربوط به مشتریان را توسط غرفه‌ای که در شبستان مصلی امام خمینی (ره) دایر کرده است، تا پایان ساعات کار نمایشگاه به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کند.

 ارائه بن‌کارت‌های خرید به بازدیدکنندگان، افتتاح حساب، صدور آنی کارت، تحویل دستگاه کارت‌خوان، فعال‌سازی انواع نرم‌افزارها شامل همراه بانک و نرم‌افزار صاپ، انواع خدمات مربوط به کارت، خدمات دریافت و پرداخت و سایر امور بانکی در غرفه بانک صادرات ایران در نمایشگاه بین‌المللی قران کریم به مشتریان و مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

  برای سهولت بیشتر در انجام امور بانکی مراجعه‌کنندگان، توسط بانک صادرات ایران تعداد ۱۲ دستگاه خودپرداز در نمایشگاه تعبیه شده است. هرچند که طبق اعلام این بانک در صورت نیاز به تعداد آن افزوده می‌شود. ضمن اینکه در غرفه هم مشاوره‌های تخصصی پولی و بانکی به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

  بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که از روز گذشته ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در محل مصلی امام خمینی (ره) افتتاح شده است به مدت ۱۴ روز تا چهارم خرداد همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ پذیرای عموم علاقه‌مندان است.