به گزارش اکونا پرس،

عباس نجفی ،عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون بعدازظهر امروز در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان زنجان که به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال 98 در محل ساختمان ستادی میرداماد این بانک برگزار شد گفت: با توجه به امکانات، تجهیزات و سرمایه انسانی که در اختیار واحدهای استانی و شعب بانک قرار دارد، بررسی عملکرد، شناسایی کمبودها و ارائه راهکارها و تأمین نیازهای واحدهای صف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نجفی افزود: همه‌ساله طرح‌ها و محصولات بانکی متنوعی از سوی بانک توسعه تعاون جهت اجرا و بهره‌برداری به واحدهای استانی و شعب ابلاغ می‌شود. وی افزود: همواره برای پیشبرد و بهبود روند اجرایی طرح‌ها تعامل کافی با واحدهای صف صورت می‌پذیرد.

نجفی با بررسی امکانات و دستاوردهای مدیریت شعب استان زنجان گفت: این استان حدود ۱.۸درصد امکانات بانک توسعه تعاون به لحاظ تعداد شعب، نیروی انسانی و دستگاه‌های خودپرداز و پایانه فروش را در اختیار دارد که با بهره‌گیری از این امکانات موفق به تحقق یک درصد دستاورد بانک به لحاظ جذب منابع، اعطای تسهیلات، صدور ضمانت‌نامه و کسب درآمدهای مشاع و غیر مشاع گردیده است.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: استان زنجان به لحاظ مزیت‌های متعدد کشاورزی، صنعتی و گردشگری قابلیت‌های زیادی برای توسعه خدمات بانکی داراست و با حضور مدیریت جدید در این استان انتظار می‌رود گام‌های مهمی برای تحقق رسالت بانک در این استان برداشته شود.

در این جلسه غلامحسین عرب حسنخانی و جعفر مشکی مشاورین مدیرعامل، حسن شریفی مدیر امور طرح و برنامه، محمد ذوالفقاری مدیر امور مالی، احمد محمدی مدیر امور شعب، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و حسن تاجیک مدیر امور مهندسی و پشتیبانی بانک توسعه تعاون ابعاد تخصصی عملکرد بانک در استان زنجان را بررسی نمودند و مسعود کردستانی مدیر امور شعب استان زنجان، معاونین استان و روسای شعب توضیحاتی در خصوص برنامه‌ها و عملکرد استان ارائه دادند.