به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، مدرسه خلیج فارس شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی ۸ کلاس درسی دارد که هزینه ساخت و احداث آن را کارکنان بانک قرض الحسنه مهرایران به ارزش چهارمیلیارد و پانصد میلیون ریال پرداخت کرده اند.
این مدرسه، در آیینی متمرکز و همگام با ۷۲ مدرسه ساخته‌شده دیگر بعد از زلزله در این شهرستان، در اولین سفر محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به استان کرمانشاه افتتاح شد.
ساخت ۳ باب مدرسه در روستاهای سوخور عبدی، بابارستم و ژاومرگ سفلی از توابع شهرستان زلزله زده گیلانغرب به اعتبار چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال از دیگر اقدامات بانک قرض الحسنه مهرایران در استان کرمانشاه است که هزینه آن ازمحل بودجه تبلیغات بانک تقبل شده و تاکنون بالغ بر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
همچنین، این بانک در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی خود و حمایت از توسعه عدالت تحصیلی در مناطق کمتر برخوردار کشور به احداث مدرسه ۴ کلاسه روستای کهنانیکش بخش دشتیاری استان سیستان و بلوچستان نیز اقدام کرده است.
اعتبار این پروژه ۵ میلیارد ریال پیش بینی شده است که ازمحل بودجه تبلیغات بانک قرض الحسنه مهرایران پرداخت شده و تاکنون بالغ بر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.