به گزارش اکونا پرس،

صنعت بیمه به عنوان یکی از ارکان مهم اقتصاد کشور بدون شک در مقطع حساس و پرفراز و نشیب کنونی، ماموریتی بی­ بدیل دارد و باید امنیت و آرامش خاطر را برای تولیدکنندگان، صنعتگران و آحاد مردم شریف ایران عزیز به ارمغان آورد؛ در این راستا همه فعالان این صنعت نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گرفته­ اند تا ضمن ارائه بهترین خدمت به تمام اقشار جامعه این آرامش و اطمینان را برای ایشان ایجاد نماید.

13 آذر، یادآور این مسئولیت مهم برای مسئولان و مردم و البته فرصت مغتنمی است برای تقدیر از تمام تلاشگران این صنعت که برای فراهم نمودن آسایش بیمه­ گذاران و رفع دغدغه زیان­دیدگان همواره آماده به خدمت هستند و پایبندی خود را بر این عهد و پیمان دوباره اعلام می­ نمایند و تلاش و همت مضاعف خود را در این مسیر به کار خواهند بست.

بیمه البرز نیز در سال جاری توانست در سایه تلاش، پشتکار بی وقفه و با اتکا به نیروهای متعهد و متخصص با روحیه کار جمعی  و همت شبکه فروش پرتوان، رضایت مشتریان خود را در سایه ارائه بهترین خدمات پس از فروش جلب، و اهداف ترسیم شده را تحقق بخشد.

اینجانب با آرزوی سلامتی و توفیق همگان، مراتب تبریک و سپاس خود را در وهله اول حضور خانواده بزرگ و عزیز بیمه البرز و در وهله بعد خدمت همکاران کوشا و ساعی صنعت بیمه ابراز می­نمایم.