به گزارش اکونا پرس،

شرکت جوان بیمه سرمد در آغازِ هفتمین سال فعالیت خود، به مدد بهره‌گیری از سیاست‌ها و تصمیمات شایسته هیات مدیره محترم توانسته، جایگاه ویژه‌ای را در میان مشتریان و صنعت بیمه کشور به دست آورده و رتبه یک توانگری مالی را برای ششمین سال متوالی با تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران کسب نماید.

خوشبختانه بیمه سرمد در سال جاری موفق شد، علاوه بر تحقق اهداف اقتصادی خود، اقدامات گسترده‌ای نیز در حوزه مسئولیت و سلامت اجتماعی، به انجام رساند که دریافت تندیس ویژه کرسی یونسکو در ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای در کشور، گواهی بر این ادعاست. امیدوارم بیمه سرمد، آغازگرِ حرکت جمعی و همبستگیِ شرکت‌های بیمه در مسیرِ روشنِ تحقق اهداف متعالی در این حوزه باشد.

همچنین به مددِ ایزد منان و به یاری تک تک شما بزرگواران در خانواده صنعت بیمه و به ویژه شرکت بیمه سرمد، توفیق روزافزون در راستای تحقق سند چشم‌انداز صنعت بیمه به منظور فرهنگسازی موثر در این حوزه و شناخت مزایای استفاده از خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مختلف، به ویژه بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در میان اقشار مختلف جامعه کسب نموده و ضمن نهادینه کردن این مهم در نسل آینده، افزایش ضریب نفوذ بیمه و در نهایت رفاه اجتماعی پایدار را برای ایران اسلامی‌مان به ارمغان آوریم.

بدون تردید در این مسیر، تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای جایگاه بیمه در کشور، تحقق اهداف بزرگ اقتصادی و سودآوری همسو با تعهد به انجام مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی به کار خواهیم بست.