به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، تلیکانی در جمع همکاران با تشریح شرایط کنونی و دستاوردهای بانک بیان داشت: طرح ها و بسته های اعتباری بانک با دقت و جلسات کارشناسی فراوان تدوین شده و باید از هر طرح به شکلی مناسب برای جذب منابع و پوشش نیاز اقشار مختلف جامعه استفاده کرد.
وی ادامه داد: باید از ابزارها و فرصت های موجود در راستای تبلیغ و اطلاع رسانی به منظور بالا بردن سطح آگاهی مردم به شکلی مطلوب استفاده کرد تا هرچه بیشتر بتوانیم در ایفای نقش خود در نظام بانکی و در بخش مسئولیت های اجتماعی موثر باشیم.
حسن تلیکانی با اشاره به میزان پایین مطالبات استان خراسان رضوی بیان داشت :تلاش های بسیار خوبی برای وصول مطالبات صورت گرفته است و این امر موجب شده تا این استان در بخش مطالبات در رتبه ی برتر کشور قرار گیرد.
در ادامه یوسف نجدی نیز با اشاره به پتانسیل موجود در استان خراسان رضوی بیان داشت: آنچه آمارها نشان می دهد نشانگر وضعیت مطلوب استان است ولیکن اعتقاد داریم جایگاه این استان بسیار بالاتر و ظرفیت های آن بسیار بیشتر از وضعیت کنونی است.
وی ادامه داد: راه اندازی سامانه میعاد و سامانه غدیر دو ابزار مهم در اختیار کارکنان و مدیران قرار داده است تا هم بتوانند رضایتمندی بیشتر مشتریان را جلب نمایند و هم وضعیت شعب خود را به صورت مستمر رصد کنند.