به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ آیین افتتاح این مدرسه با حضور رسول خردمند، سرپرست شعب منطقه جنوب ایران و جمعی از مقامات و مسئولان کشوری و استانی، معلمان و دانش‌آموزان مدرسه و اهالی روستای چاه‌حسن برگزار شد.

در این مراسم خردمند با اشاره به رویکرد بانک اقتصادنوین در حوزه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی گفت: بانک اقتصادنوین به عنوان یک بنگاه اقتصادی در کنار رسالت اصلی خود یعنی کمک به رونق تولید و اشتغال در کشور، ایفای مسئولیت‌های اجتماعی را نیز وظیفه خود می‌داند و در همین راستا تاکنون نسبت به احداث 36 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور اقدام نموده که از این تعداد 24 مدرسه به بهره‌برداری رسیده و مابقی در دست احداث است.

در این مراسم شیرازی رئیس آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب، رضایی بخشدار زهکلوت و فرحبخش معاون مشارکت‌های نوسازی مدارس استان کرمان در سخنان جداگانه‌ای با اشاره به مشکلات مدارس آن شهرستان از اقدامات بانک اقتصادنوین در حوزه مدرسه‌سازی تقدیر و ابراز امیدواری کردند این قبیل مشارکت‌ها از جانب بانک‌ها استمرار داشته باشد.

گفتنی است، مدرسه سه‌ کلاسه بانک اقتصادنوین روستای چاه‌حسن با 2000 مترمربع محوطه و 282 متر مربع زیربنا ساخته و تجهیز شده است. همچنین بانک اقتصادنوین به ‌منظور حمایت و تشویق دانش‌آموزان به یادگیری، تعدادی کوله‌پشتی حاوی لوازم‌التحریر به آن‌ها اهدا کرد.

 

شش