به گزارش اکونا پرس،

اما دغدغه دیگر این است که در صورتی که به هر دلیل شخصی در طول سفر به ویروس کرونا جدید دچار شد، چگونه باید از آن رهایی یابد؟ چرا که سطح خدمات درمانی که در خارج از ایران دریافت خواهد کرد، تأثیر زیادی در بهبود هر چه سریعتر بیمار خواهد داشت.

برای افرادی هم که مسافرت نمی روند، شیوع ویروس کرونا در ایران، یکی از دغدغه های اصلی است. به طوری که بسیاری از مردم با نگرانی اخبار مربوط به گسترش این ویروس و راههای درمان یا ساخت واکسن آن را پیگیری می کنند.

مبارزه بیمه سامان با ویروس کرونا

شرکت بیمه سامان برای مبارزه با کرونا ویروس جدید و کاهش دغدغه های هموطنان عزیز، هزینه های درمان این بیماری را به دو بیمه نامه خود اضافه کرده است:

کرونا تحت پوشش امراض خاص بیمه عمر سامان

دارندگان بیمه عمر سامان علاوه بر سایر پوشش های بیمه ای مثل ازکار افتادگی، حادثه و مزایایی نظیر معافیت از مالیات و دریافت وام از روی اندوخته بیمه عمر، اکنون در صورت ابتلا به ویروس کرونا، تا سقف سیصد میلیون ریال در قالب پوشش امراض خاص، تحت پوشش خواهند بود و هزینه های درمانی به ایشان پرداخت می شود.

کرونا تحت پوشش بیمه مسافرتی سامان

از این پس کلیه بیمه نامه های مسافرتی صادر شده توسط شرکت بیمه سامان به صورت اتوماتیک ابتلا به ویروس کرونا را بدون پرداخت هزینه اضافی تحت پوشش قرار خواهند داد. به طور مثال اگر یک بیمه نامه طرح طلایی مسافرتی خریداری کرده باشید، در صورت مبتلا شدن به این بیماری، تا سقف 70 هزار یورو هزینه های درمان را در سفر، شرکت بیمه سامان در قالب بیمه مسافرتی پوشش خواهد داد.

 

آرزوی قلبی ما، سلامتی و آرامش همه انسان ها، خصوصاً هموطنانمان در ایران و خارج از ایران است. توصیه اکید و یادآوری ما رعایت بهداشت شخصی به ویژه در هنگام حضور در اماکن عمومی و پر جمعیت بوده و آموزش و فرهنگ سازی به همه عزیزانتان در جهت شناخت و پیشگیری است.

تحت پوشش دادن بیماری کرونا در بیمه مسافرتی و بیمه عمر سامان، برای اطمینان بخشیدن به بیمه گذاران بیمه سامان در جهت حمایت هر چه بیشتر خواهد بود.