به گزارش اکونا پرس،

​.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن در این پیام آمده است:
فرا رسیدن شبهای قدر و ایام شهادت امام علی (ع) بهترین فرصت برای خودسازی و بهره گیری از آیات نورانی قرآن و چشمه زلال وحی است که در این شبها بر قلب پیامبر رحمت نازل شد و این ایام براستی آغازی در انتقال پیام و گسترش ارتباطات بین انسان های آزادی خواه جهان بوده است.
اینجانب ضمن گرامی داشت این ایام، روز 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را خدمت همه فعالان این عرصه تبریک عرض می نمایم.
بی شک نامگذاری روزی به نام ارتباطات و روابط ‌عمومی نشان از نقش پر اهمیت آن در دنیای کنونی بوده و این روز فرصت مغتنمی برای پاسداشت تلاشهای همه فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.
دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش همه دست اندر کاران این حوزه بخصوص اصحاب رسانه با ایجاد فضایی شفاف برای اطلاع رسانی صحیح و ایجاد ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.
امروزه روابط عمومی وظیفه مشاوره و مدیریت ارتباطات درون و برون سازمانی و انعکاس تمامی فعالیتها را عهده دار بوده و به عنوان عنصری مهم در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ و راهبردی دارد.
وجود یک روابط‌‌ عمومی برنامه محور، فعال و کارآمد که جلوتر از مخاطبان نیازها را شناسایی و در جهت برآوردن آنها ضمن بهره گیری از فناوریهای نوین از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند، لازمه حیات هر سازمان است و این نهاد اثرگذار و پویا با ساختاری منسجم و با فراهم نمودن گردش اطلاعات می تواند منافع همه ذینفعان سازمان را تامین و یکپارچه نماید.
اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی در کشور بخصوص کارکنان این بخش در بانک صنعت و معدن، توفیقات روزافزون تمامی عزیزان را آرزومندم.