به گزارش اکونا پرس،

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خراسان شمالی ضمن اعلام این خبراظهار داشت: این میزان ماسک و اقلام ضدعفونی‌کننده به مناسبت یازدهمین سالروز تأسیس بانک توسعه تعاون در شعب استان خراسان شمالی توزیع گردید.

محمد ندری بیابانی همچنین گفت: توزیع رایگان این میزان اقلام بهداشتی به‌منظور حمایت از تولیدکننده‌های لوازم بهداشتی به‌ویژه واحدهای تولید ماسک، الکل و دیگر واحدهای ضدعفونی‌کننده انجام گرفت.

وی بر حمایت از تولیدکننده‌ها و همچنین تأمین لوازم بهداشتی موردنیاز مردم تأکید کرد و افزود: از تولیدکننده‌ها می‌خواهیم که به‌طورجدی وارد عرصه کار در شرایط کنونی شوند تا بخشی از مشکلات جامعه با کمک بانک‌ها برطرف شود.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خراسان شمالی تصریح کرد: تاکنون این بانک تسهیلات مؤثری جهت تداوم و افزایش تولید به کارخانه‌های تولید ماسک و ضدعفونی‌کننده استان پرداخت کرده است.

ندری بیابانی افزود: در سال گذشته سه هزار پرونده برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان اشتغال در شعب بانک توسعه تعاون در استان خراسان شمالی تشکیل‌شده که بر همین اساس، افزون بر 1 هزار میلیارد ریال به این متقاضیان تسهیلات پرداخت‌شده است.

گفتنی است خراسان شمالی 863 هزار نفر جمعیت دارد.