به گزارش اکونا پرس،

متن پیام دکتر ایمانی بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

«سردار شهید قاسم سلیمانی نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود. او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود». مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

یک سال از شهادت سردار دل ها به دست شیاطین روزگار و جهانخواران که پایه گذار و ترویج گر ترور سازمان یافته هستند، می گذرد و قلب ها همچنان در فراقش بی قرار و بی تاب است. شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شخصیتی مردم دار و در زمره عابدان شب زنده دار و شیرمردان روزگار بود که خداوند متعال، به او عزت و جایگاهی روزافزون عطا فرمود.

آن سردار شجاع نه تنها قهرمان قلوب ملت انقلابی و متعهد ایران اسلامی که مایه مباهات، فخر و امید ملت های ستمدیده و مظلوم مسلمان منطقه در دفاع از کیان و بنیان دین مبین اسلام در مقابل دشمنان قسم خورده اسلام و گروه جنایتکار داعش به نمایندگی از آنان بود. مبارزات و دلاوری های عزتمدارانه این شخصیت بزرگ و سردار رشید اسلام، نمونه ای کامل از ایستادگی در برابر ظلم و تسلیم نشدن در مقابل زیاده خواهی ها و توسعه طلبی های زورگویان است.

راه این سردار پرافتخار با شهادتش نه تنها متوقف نمی شود بلکه قدرت جبهه حق به لطف حضور جوانان برومند، مومن و ولایتمدار، روز به روز بیشتر و عزم آن راسختر خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز مقاومت، اولین سالگرد شهادت پرافتخار اسطوره مقاومت، ایثار و مبارزه با استکبار جهانی، سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان عزیزش بخصوص ابومهدی المهندس را به محضر فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی)، همرزمان و خانواده بزرگوار آن شهید والامقام و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.