به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این بازدید دو روزه امامی از ۱۰ شعبه استان بازدید و ضمن بررسی عملکرد و ارزیابی فعالیت‌های صورت گرفته، راهکارهای لازم در خصوص ارتقای کمی و کیفی خدمات بانک را به مشتریان را ارائه کرد.
امامی در جلسه مشترک رؤسای شعب و دوایر ستادی، بر اشراف همه همکاران در استفاده از برنامه عملیاتی بانک به ‌منظورکنترل جایگاه شعبه و مقایسه عملکردی با سایر شعب هم‌درجه در کشور و همچنین استفاده مرتب از همه سامانه‌ها تأکید داشت.
وی عدم آگاهی، نداشتن تسلط و تحلیل و همچنین نشناختن فرصت‌ها و تهدیدات را آفت سازمان‌های پویا و چابک برشمرد.
عضو هیأت مدیره بانک مهر ایران ضمن ارج نهادن به تلاش‌های مدیریت شعب استان قزوین در جانمایی شعب تازه تأسیس و انتخاب افراد باانگیزه از تلاش‌های مثبت همکاران در کسب رتبه چهارم در برنامه عملیاتی و عبور منابع استان از مرز ۸هزار میلیارد تقدیر کرد.
وی تصریح کرد: دستیابی به اهداف و برنامه‌های ترسیمی بانک، مستلزم شناخت و شناسایی موقعیت فعلی است که این برنامه به‌خوبی و به‌صورت روزانه موقعیت هر استان و هر شعبه را در مقایسه با استان و شعب دیگر در حوزه‌های مهم تجهیز منابع، نسبت مصارف به منابع، وصول مطالبات، درآمد عملیاتی و خدمات مشتریان نشان می دهد.
امامی روند حرکت بانک را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: با دیدگاه ارزشمند مدیرعامل بانک و همت نیروهای جوان، افق‌های ارزشمندی پیش روی بانک گشوده شده که نوید رشد یک بانک تخصصی موفق و مؤثر را می‌دهد.