به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، حجت الاسلام احد آزادیخواه با بیان اینکه بانک کشاورزی در حوزه انتخابیه وی از سال 1398 تا شش ماه نخست سال جاری حدود 100 فقره تسهیلات در قالب بند ب تبصره 16 به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت کرده است افزود: در این مدت بیش از 600 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج نیز توسط این بانک پرداخت شده است.

وی گفت:بانک کشاورزی با اختصاص خط اعتباری در زمینه مکانیزاسیون کشاورزی از جمله تراکتور، کمباین و... بیش از 250 مورد و به آسیب دیدگان از حوادث غیرمترقبه شامل سیل،زلزله و ... بیش از 290 مورد تسهیلات پرداخت کرده است.

نماینده مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از طریق این تسهیلات و طرح های آن شامل گلخانه، دام، باغ،صنایع غذایی و...زمینه اشتغال بیش از 400 نفر در منطقه فراهم شده است، مراتب تشکر و قدردانی خود را از عملکرد و همکاری خوب این بانک اعلام کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در تشریح عملکرد این بانک در حوزه وصول مطالبات نیز اظهار داشت: در حوزه انتخابیه وی از طریق بند خ ماده 33 برنامه پنج ساله کشور بیش از 2200 پرونده و از محل منابع داخلی بانک کشاورزی بیش از 5 هزار پرونده تعیین تکلیف شده است. همچنین بیش از 100 پرونده در قالب بند ل تبصره 16 و بیش از 1900 پرونده جرائم وجه التزام در بانک کشاورزی از بخشودگی استفاده کرده اند.