به گزارش اکونا پرس،

در این همایش شهرام سلامتی طی سخنانی بیمه حکمت را منتسب به ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی نمود و اظهار داشت: بیمه حکمت که ماهیت آن مردمی بودن و گام برداشتن در جهت آرامش مردم می باشد ؛ می کوشد تا ضمن تحت پوشش قرار دادن خطرات ناشی از بلایای طبیعی و آتش سوزی ، در جهت آرامش و حفظ جان و مال مردم ، از هیچ کوششی دریغ نکند و با ارائه خدمات بیمه ای متناسب با نیاز های مردم ، هدف های خود را دنبال نماید.

معاون اجرایی بیمه حکمت در ادامه ضمن تشکر از رضا زیاری مدیراستان سمنان بیمه حکمت اظهار امیدواری کرد : این اقدام شهرداری مهدی شهر الگوی مناسبی برای تحت پوشش قرار دادن منازل شهروندان کلیه شهرهای استان سمنان و حتی کشور  می باشد.

در ادامه مدیرکل بحران استان سمنان ضمن تشکر از خدمات ارائه شده در سطح استان گفت : بیمه حکمت با توجه به مدیریت خوب در استان سمنان ، یک بیمه خوشنام و بروزی است ، زیرا خدمات آنها بدون وقفه در همه زمینه های بیمه ای قابل مشاهده و قابل دسترس می باشد .

بر اساس این گزارش ، در پایان فرماندار مهدی شهر اعلام کرد که شهرهای شهمیرزاد و درجزین نیز از این الگو پیروی نموده و به زودی شاهد اجرای این طرح در این دو شهر باشیم.

لازم به ذکر است ، در این همایش فرشید بخشی معاون فنی بیمه حکمت ، امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهی سپاه و اعضاء شورای شهر استان سمنان حضور داشتند .

گفتنی است ؛ این همایش در راستای انعقاد قرار داد با شهرداری شهر مهدی شهر استان سمنان با شرکت بیمه حکمت برگزار گردید که براساس مفاد قرارداد ؛ در فاز اول تعداد 2 هزار منزل مسکونی شهر مهدی شهر تحت پوشش بیمه آتش سوزی حوادث طبیعی شرکت بیمه حکمت قرار گرفت.