به گزارش اکونا پرس،
 نرم نرمک می رسد اینک بهار               خوش به حال روزگار 

سالی آکنده از بیم و امید را پشت سر می گذاریم. سالی استثنایی با رویدادی شگرف و البته نامطلوب که قدرت و غرور انسان را به چالشی بزرگ فرا خواند و جان شیرین انسان های بی شماری را گرفته است. خانواده بزرگ بانک صنعت و معدن هم در این سال عزیزانی را از دست داد که به روان پاکشان همچون سایر هم‌وطنان از دست رفته درود می فرستیم و از خداوند رحمان برایشان طلب آمرزش و رحمت واسعه داریم.
نوروز طلیعه دار بهار، بهار نویدبخش تغییر و تغییر هماره قرین امید به بهروزی است. پس امیدوار به روزهای بهتر گام در سالی می گذاریم که آخرین سال سده چهاردهم است و شاید این تداعی گردش سده ها، نوید بخش «حول حالنا الی احسن الحال» باشد.
در حالی از سال 1399 عبور می کنیم که با وجود مضیقه ها و دشواری های سترگ در عرصه بانکداری توانستیم به ویژه در عرصه تحول دیجیتال گام های بزرگی برداریم و آماده حرکت هایی بس عمیق تر در سال و سالیان پیش رو شویم. این مهم بی شک بدون پشتوانه نیروی انسانی کارآمد و متعهد میسر نبود و با اتکا به چنین دستاوردی امید به شتاب بخشیدن به سرعت اعتلای بانک در این حوزه و عرصه های دیگر و استمرار پیشگامی بانک خود در عرصه خدمت رسانی به جامعه هستیم.
اینجانب فرارسیدن سال نو و عید نوروز را به همه ذینفعان بانک از مشتریان گرفته تا کارکنان را تبریک گفته و سالی سرشار از موفقیت و سلامت برای همگان از خداوند منان آرزومندم.