به گزارش اکونا پرس،

در این جلسه صورت های مالی شرکت مزبور مورد تصویب قرار گرفت و  سازمان حسابرسی به عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت فوق انتخاب و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت فوق، برگزیده شد.
دکتر شیری در بخشی از سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات اعضاء هیأت مدیره و کارکنان صرافی افزود: کارنامه عملکردی مطلوب شرکت صرافی فراز اعتماد حاکی از ایجاد زمینه های مناسب  برای رشد، سودآوری و توسعه فعالیت ها و همراهی مجموعه با برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت دارد و باید کماکان این روند، حفظ و توسعه پیدا کند.
وی افزود: جای بسی خرسندی است که صورت های مالی شرکت صرافی فراز اعتماد در کمترین زمان ممکن جمعبندی شده است و این نشان از نظم، اتحاد و شفافیت صورت های مالی در مجموعه آن شرکت می باشد.
دکتر شیری تصریح کرد: با عنایت به عملکرد مطلوب حاصله، امید است بتوانیم جایگاه و سطح شرکت صرافی فراز اعتماد را در حوزه توسعه خدمات ارزی ارتقاء داده و انتظار می رود با ایده ها، ابداعات، طرح ها و برنامه های جدید آن مجموعه خصوصاً ورود در حوزه رمزارزها و اخذ مجوزهای لازم شاهد توسعه فعالیت ها و سودآوری بیشتر شرکت صرافی فراز اعتماد در سال 1400 باشیم.