به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران ، متن پیام دکتر صالح آبادی بدین شرح است:

بانک توسعه صادرات در حالی به سی ­امین سال تاسیس و فعالیت خود رسید که به بانکی تخصصی و هدفمند در جهت تسهیل صادرات غیرنفتی تبدیل شده است.
سالگرد تاسیس اگزیم بانک ایران بهانه‌ای است برای ارج نهادن بر همت و تلاش متقابل همکاران و مشتریانی که با تاکید بر تداوم ارائه خدمت دقیق و سلامت بر پایه قانون در عرصه تجارت بین الملل همراه هستند.
بانک توسعه صادرات ایران با تبعیت از اسناد بالادستی نظیر سند چشم‌انداز ۲۰ ساله، برنامه‌های توسعه ­ای کشور، قوانین بودجه‌ای و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می ­کوشد، با ارایه خدمات متنوع بانکی و تأمین مالی طرح‌های بزرگ بین‌المللی در خدمت صادرکنندگان باشد.
این بانک با ثمره­ ای پر بار و ۳۰ ساله از تجربیات برآمده از حضور در گذرگاه‌های دشوار اقتصادی بار دیگر بر ادامه نقش بی­ بدیل خود در خدمت به کارآفرینان تاکید می­ کند و با برنامه‌ریزی دقیق برای افق روشن‌تر در عرصه صادرات ادامه مسیر می­ دهد.
بانک توسعه صادرات ایران با استفاده از قابلیت­ ها و ظرفیت­ های خود، توانسته است در مسیر تحقق رونق تولید و صنعت، رفع مشکلات بنگاه­ های اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان گام­ های موثری بردارد و به عنوان تسهیل­ گر و محرک چرخه ­های اقتصاد و تجارت طی چند سال اخیر ضمن ایفای رسالت و مسئولیت ­ها از طریق اعطای تسهیلات توانسته نام و جایگاه خود را بیش از پیش در بخش صادرات و تجارت کشور به عنوان بانکی پیشگام مطرح نماید.
همراهی بانک توسعه صادرات ایران در تامین مالی بنگاه های اقتصادی و پرداخت به‌موقع تسهیلات مورد نیاز صنعت­گران و بخش صادرات کشور،‌ عامل شکوفایی بیش‌از پیش رونق ظرفیت‌های تولید و اشتغال کشور شده است.
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال ” تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها” نام گرفته، با اجرای برنامه ­های پیش رو در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید و کسب وکارها موفق ­تر عمل نماییم.
در سی ­امین سالگرد بانک توسعه صادرات ایران آرزومندم بتوانیم با طراحی چشم اندازهای ملموس از توسعه و آبادانی، گام­هایی عملی به سوی تحقق ایرانی آباد و مترقی برداریم.
در پایان سی ­امین سالگرد تاسیس بانک توسعه صادرات ایران را به تمامی همکاران خدوم ، پرتلاش و مشتریان بانک صمیمانه تبریک می­ گویم.