به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان یزد ، ساداتی نژاد به همراه معاونان و مدیران بخش‌های مختلف وزارت جهاد کشاورزی و مسئولان بانک کشاورزی از مجتمع گلخانه‌ای  مزرعه طلایی ساتراپ به مساحت ۲۴ هزار مترمربع واقع در شهرک گلخانه‌ای بهشت ارنان مهریز و شرکت داریو لبن ابرکوه با ظرفیت تولید سالانه ۸۵۰۰ تن فرآورده لبنی،  بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، مجتمع گلخانه‌ای  مزرعه طلایی ساتراپ در دو فاز کشت هیدروپونیک محصولات سبزی و صیفی و فاز تولید گل‌های شاخه بریده در حال فعالیت است و بانک کشاورزی با پرداخت 175 میلیارد ریال تسهیلات، از واحد تولید گل‌های شاخه بریده با ظرفیت سالانه ۱ میلیون شاخه انواع گل رز هلندی و مینیاتوری حمایت کرده است. این گلخانه، محصولات خود را علاوه برعرضه در بازار داخلی ، به کشور های همسایه نیز صادر می کند.

این گزارش می افزاید: ساداتی نژاد همچنین با حضور در شهرستان ابرکوه از شرکت داریو لبن که با حمایت 160 میلیارد ریالی بانک کشاورزی در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ مترمربع با ظرفیت تولید سالانه ۸۵۰۰ تن فرآورده لبنی احداث شده است و در بهمن ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید، بازدید کرد.