به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، دکتر ابراهیم کاردگر مدیرعامل بیمه دانا در اجتماع نمایندگان و شبکه فروش شعب قم و کاشان با اشاره به شاخص‌های معتبر اقتصادهای برتر جهان، داشتن برنامه، تنظیم مقررات لازم متناسب با اسناد بالادستی و نظارت و کنترل را از عوامل موفقیت در این زمینه دانست.

وی با اشاره به اینکه مفهوم خصوصی سازی با رهاسازی قیمت‌ها  تفاوت دارد، اظهار داشت: با این کار متاسفانه نقدینگی صنعت بیمه کاهش و ریسک آن با افزایش مواجه شده است.

 

دکتر کاردگر با بیان اینکه راه توسعه صنعت بیمه از مسیر بیمه‌های زندگی می‌گذرد، با اشاره به بیمه‌نامه "جان دانا" تصریح کرد: ما در این بیمه نامه، جان بیمه شده را بیمه می‌کنیم. این بیمه‌نامه قرار است باری از دوش دولت در حوزه تأمین اجتماعی بردارد (همان بیمه‌نامه عمر زمانی در ورژن خاص). بیمه نامه "جان دانا" یک ساله تجدیدپذیر است و گارانتی تمدید تا 85 سالگی دارد. همچنین پوشش‌های تکمیلی برای این بیمه‌نامه درنظرگرفته‌ایم.

مدیرعامل بیمه دانا با تاکید بر اینکه یکی از ویژگی‌های مهم بیمه‌نامه "جان دانا" تمام دیجیتال و هوشمند بودن آن است، اضافه کرد: در وسایل نقلیه عمومی، سرمایه پوشش بیمه‌ای فرد بیمه شده ده برابر شده است. در این بیمه‌نامه، ازکارافتادگی را تعریف کردیم، یعنی اگر فردی از کارافتاده شود، به او پنج برابر سرمایه تعلق می‌گیرد. همچنین پس از سه روز، به ازاء هر روز نیم درصد سرمایه، غرامت پرداخت می‌کنیم. یا اگر فردی در بخش ویژه بیمارستان بستری باشد 115 درصد غرامت پرداخت می‌کنیم که با افزایش تورم سالانه نیز هماهنگ می‌شود.

کاردگر خطاب به نمایندگان و شبکه فروش شعب قم و کاشان گفت: حداقل در سال ابتدایی که این طرح در انحصار بیمه دانا است،  استفاده لازم را ببرند و با تلاش مضاعف نسبت به جذب پرتفوی در این خصوص اقدام کنند.

پیش از سخنان دکتر کاردگر، رامین رحمانی سامانی سرپرست منطقه 4 طی سخنانی با ارائه گزارشی از وضعیت شعب تحت سرپرستی این منطقه گفت: منطقه چهار شامل استان‌های اصفهان، یزد و قم است که عملکرد نه ماهه آنها، شامل660 میلیارد تومان پرتفوی است که سهم بیمه ثالث و درمان آن 71 درصد است.