به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مسعود توتونچیان مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سحر در گفت وگو با نشریه پیام کارآفرین ضمن تشریح روال شکل گیری گروه غذایی سحر، از همکاری های بانک کارآفرین با این شرکت و همچنین دغدغه های تولیدکنندگان گفته است.

وی در بخشی از این گفت و گو با بیان اینکه بی اغراق بانک کارآفرین بانک بسیار خوب و درجه یکی است، تصریح کرد: بانک کارآفرین در تعامل با تولیدکنندگان بسیار عالی عمل کرده و رفتار باثبات و منطقی دارد.
توتونچیان با اشاره به عملکرد ارزی بانک کارآفرین، روال انجام این امور را تحسین کرد و گفت:در سال 92-91 حدود 700 هزار دلار ارز حاصل از صادرات را به بانک کارآفرین واگذار و رفع تعهد کردیم چون اعتقاد داشتیم ارز حاصل از صادرات در آن شرایط اقتصادی باید به کشور بازگردد و ترجیح دادیم این کار توسط بانک کارآفرین انجام شود.
مدیر عامل شرکت صنایع غذایی سحر در مقام مقایسه همکاری های شرکت صنایع غذایی سحر با سیستم بانکی هم تاکید کرد:بانک کارآفرین در مقایسه با بانک های دیگر تعامل بسیار خوبی با مجموعه سحر داشته، که البته این شیوه عملکرد در مورد سایر تولیدکنندگان نیز اعمال می شود که قابل تقدیر است.