به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، بهنام بهنام‌فر مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز این شرکت درباره جزییات این مراسم اظهار داشت: آیین تقدیر و اهدای جوایز به نمایندگان برتر جشنواره تابستانه فروش بیمه‌های عمر و پس‌انداز، روز هشتم آبان ماه امسال با حضور وحیدرضا باختری معاون فنی بیمه‌های اشخاص، دکتر تدینی مدیر بیمه‌های درمان، ساریخانی معاون مدیر بیمه‌های زندگی و نمایندگان برتر و دارای رتبه بالا در جشنواره فروش تابستانه 401برگزار شد.

 در این مراسم بهنام‌فر مدیر بیمه‌های عمر و پس انداز، گزارشی از اقدامات فنی، اجرایی و عملیاتی صورت گرفته در رشته بیمه‌های زندگی از ابتدای سال 1401 و نیز گزارشی از آمار و اطلاعات عملکردی شبکه  فروش سراسر کشور و میزان رشد تولید در مقایسه با ادوار گذشته را، ارائه کرد.

در ادامه، وحیدرضا باختری معاون فنی بیمه‌های اشخاص نیز با تشریح اهداف و چشم انداز ترسیم شده شرکت به منظور جذب حداکثری پرتفوی در بیمه‌های خرد بالاخص بیمه‌نامه‌های عمر، بر ادامه سیاست‌های تشویقی، بر طرف کردن موانع اجرایی بازاریابی و فروش بیمه‌نامه‌های عمر از جمله فرآیند جذب نمایندگان فروش موضوع آئین‌نامه شماره 96 شورای عالی بیمه تاکید کرد.

 

گفتنی است در پایان مراسم نمایندگان برتر فروش به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند.

1-    نماینده برترجشنواره تابستانه فروش بیمه‌های عمر: مجتبی شاه نظری، نماینده کد 10256 شهرستان اصفهان 

2-    رتبه دوم جشنواره فروش تابستانه : مجید کریمی احمدآباد، نماینده کد 1868 شهرستان مشهد

3-    رتبه سوم جشنواره فروش تابستانه: خانم ماه‌منیر غلامی مطلق، نماینده کد 4376 شهرستان قزوین 

شایان ذکر است: جشنواره پاییزه فروش بیمه نامه‌های عمر از ابتدای مهرماه آغاز و رتبه نمایندگان پیشتاز به صورت روزانه اطلاع رسانی می شود.