به گزارش اکونا پرس،

رامبد جوان مجری محبوب برنامه خندوانه از اولین باری که در سریال خانه سبز بین مردم شناخته شد تا به امروز که چند سالی است اجرایی برنامه پرطرفدار خندوانه را در شبکه نسیم برعهده دارد فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است و دست به اجرا ، کارگردانی و بازیگری در نقش هایی متعدد زده است.کودکی رامبد جوان

 

رامبد جوان که این شبها با فصل پنجم برنامه خندوانه مهمان خانه های مردم در شبکه نسیم است جدیدترین فیلم سینمایی اش با عنوان قانون مورفی را به تازگی به اتمام رسانده و آماده نمایش دارد.

در ادامه این مطلب تصویری از کودکی رامبد جوان به همراه بیوگرافی او را در قالب یک مطلب برایتان گردآوری کرده ایم که قطعا از تماشای آن لذت خواهید برد.

از سیر تا پیاز زندگی و کودکی رامبد جوان

دو سال پیش بود که تصویری در فضای مجازی منتشر شد و به دلیل شباهت عکس با رامبد جوان به عنوان عکس کودکی رامبد جوان شناخته شد.

رامبد جوان

عکسی که کودکی رامبد جوان معرفی شد

در این عکس که یکی از فن پیج های رامبد جوان آن را منتشر کرده بود کودکی مشاهده میشود که شباهت زیادی به رامبد جوان دارد.

رامبد جوان

عکسی که کودکی رامبد جوان معرفی شد

این عکس ، تصویر دیگری از کودکی رامبد جوان بود که در فضای مجازی منتشر شد.

رامبد جوان

عکسی از جوانی رامبد جوان

رامبد جوان بازی در تلویزیون را با نقش کوتاهی در سریال همسران آغاز کرد و پس از آن در خانه سبز به یکی از چهره های مشهور تلویزیون تبدیل شد و سریال خانه سبز یکی از ماندگارترین سریال های او محسوب میشود.

رامبد جوان

 رامبد جوان در دورانی که خیلی جوان بود

کت جادویی سریال دیگری با بازی رامبد جوان بود که به مانند خانه سبز با بازی ماندگار او همیشه در ذهن مخاطبان تلویزیون ماندگار است.

رامبد جوان

عکس رامبد جوان با موهای پرپشتش در جوانی

رامبد جوان از سال 93 مشغول ساخت و اجرای خندوانه است و پنجمین فصل این برنامه پرمخاطب در سه شب روی آنتن شبکه نسیم میرود.

رامبد جوان

 رامبد جوان مجری برنامه خندوانه

رامبد جوان بعد از ساخت پسر آدم دختر حوا و ورود آقایان ممنوع چندسالی از حیطه کارگردانی دور بود و سال 95 فیلم سینمایی نگار را با بازی همسرش نگار جواهریان ساخت و سال گذشته جدیدترین اثر سینمایی اش با عنوان قانون مورفی را کارگردانی کرد.

رامبد جوان

 رامبد جوان و نگار جواهریان همسرش

اگر سری به پیج رامبد جوان بزنید عکس هایی با مدلهای عجیب و غریب را مشاهده میکنید که نمونه هایی از آن را برایتان آورده ایم.

رامبد جوان

 رامبد جوان با مدلهای عجیب 

 رامبد جوان

عکس رامبد جوان با سبیل

 رامبد جوان