به گزارش اکونا پرس،

شاید کمتر شرکتی مانند گوگل در طول تاریخ توانسته باشد به این حد در حوزه نرم افزار و همچنین سخت افزار پیشرفت کرده و توسعه یابد. شرکت گوگل علاوه بر اینکه در صنعت سخت افزاری نیز وارد شده و گوشی های هوشمند بسیار قدرتمندی تولید می‌کند، یک غول نرم افزاری و یک قطب در جهان محسوب می‌شود.

یکی از بخش های مهم در نرم افزارهای این شرکت، بخش ارائه پول و دریافت خدمات بود که تقریبا در بیشتر اپلیکیشن ها وجود داشت، اما شرکت گوگل در ابتدای سال جاری میلادی تصمیم گرفت که این قابلیت های مالی را تحت عنوان یک برنامه مستقل سازماندهی کند.

این اتفاق در ماه ژانویه سال جاری رخ داد و شرکت گوگل نرم افزار Google Pay را معرفی کرد. از طریق این برنامه کاربران شرکت گوگل قادر بودند تا بسیاری از امور مالی درون برنامه ای خود را انجام دهند.

اما به تازگی گزارش هایی منتشر شده است که گوگل سه قابلیت جدید به نرم افزار Google Pay خود افزوده است. این ویژگی‌ها شامل بهینه سازی « boarding passes » یا همان " کارت های پرواز "، بهینه سازی نحوه خرید « event tickets » یا همان بلیط رویدادها و مراسم‌ها و همچنین قابلیت « Peer-to-peer transactions » یا همان " انتقال وجه از همتا به همتا " می‌شود.

در ادامه تصاویری از محیط کاربری قابلیت های جدید نرم افزار Google Pay گوگل را مشاهده می‌کنید:

نرم افزار Google Pay با ارائه قابلیت‌های جدید مالی، به‌روزرسانی شد +تصاویر

نرم افزار Google Pay با ارائه قابلیت‌های جدید مالی، به‌روزرسانی شد +تصاویر