به گزارش اکونا پرس،

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف دو دستگاه خودروی نیسان در اتوبان تهران ـ. ساوه خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

سید جلال ملکی با اعلام خبر تصادف مرگبار در اتوبان تهران ـ. ساوه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۶:۴۲ صبح امروز حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران ـ. ساوه، بعد از عوارضی آخر، نرسیده به بزرگراه آزادگان به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی نیسان حامل تانکر شیر کنار بزرگراه به دلیل نامشخصی متوقف بوده و راننده در آن حضور داشت که به یکباره یک دستگاه خودروی نیسان دیگر از راه رسیده و به شدت با قسمت عقب این خودرو برخورد کرده بود.

 

وی با بیان اینکه در هر دو خودرو فقط رانند حضور داشت، خاطرنشان کرد: نیسان دوم خالی از بار بود و در اثر این حادثه راننده خودرو پارک شده (مردی حدوداً چهل ساله) داخل اتاقک ویران شده خودرو محبوس بود که آتش‌نشانان وی را خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند و مشخص شد این فرد براثر شدت جراحات وارده جان باخته است.

ملکی افزود: راننده دوم (مرد حدوداً سی ساله) نیز براثر این حادثه شدیداً دچار مصدومیت شده که برای انتقال به مرکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در نهایت محل حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده، خودرو‌ها به محل امنی منتقل شد و در ساعت ۷:۲۱ عملیات به پایان رسید.