این حادثه جالب پیش از نیمه شب جمعه در میدان تایم شهر نیویورک و هنگامی که مرد جوان به دوستش پیشنهاد ازدواج داد، رخ داد. بنا به گزارش اسکای نیوز هنگامی که زن جوان به پیشنهاد ازدواج مرد جوان پاسخ مثبت داد این مرد که بسیار هیجان زده شده بود ناگهان حلقه از دستش به پایین افتاد و در داخل دریچه زیرزمینی پیاده‌رو که ۲.۵ متر عمق داشت ناپدید شد.

در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته میدان تایم نیویورک تهیه شده است این زوج را در حالی که در جستجوی حلقه هستند نشان می‌دهد. این ویدئو مرد جوان را که کلاه بر سر دارد نشان می‌دهد که با خوابیدن روی کف پیاده رو تلاش می‌کند تا ردی از حلقه گمشده پیدا کند.

پس از آنکه جستجو‌های این زوج برای پیدا کردن حلقه ازدواج بی نتیجه ماند، ضمن تماس با پلیس محلی آمریکا از آن‌ها خواستند تا در یافتن این حلقه که از جنس الماس بوده به آن‌ها کمک کنند. این در حالی است که گروه آتش نشانی و امداد با وجود جستجو‌های بسیار موفق به یافتن این حلقه ازدواج نشدند. اما در حالی که پلیس هیچ نام و نشانی از این زوج جوان نداشت در ادامه جستجو‌ها این حلقه پیدا شد. پلیس در صدد است این زوج را شناسایی و حلقه ازدواج را به آن‌ها تحویل دهد. پلیس محلی نیویورک با انتشار خبر پیدا شدن حلقه ازدواج در صفحه فیسبوک خود از کاربران خواست تا در پیدا کردن این زوج به آن‌ها کمک کنند.