به گزارش اکونا پرس،

سیو رادفورد ۴۴ ساله، مادر این خانواده، ویدئویی را در یوتیوب منتشر کرده که در حال سونوگرافی دیده می‌شود؛ او و همسرش گفته‌اند که حدود شش ماه دیگر صاحب فرزند جدیدی خواهند شد.این خانواده اکنون ۱۱ دختر و ۱۰ پسر دارند.

اولین فرزند آنها که کریس نام دارد سی ساله است؛ او زمانی به دنیا آمد که مادرش ۱۴ ساله بود. جوان‌ترین عضو این خانواده، که دختر است، پارسال متولد شد.

این خانواده البته در طول زمان طعم تلخ از دست دادن فرزند را هم چشیده است؛ حدود پنج سال پیش (۲۰۱۴ میلادی) جنین ۲۳ هفته‌ای از دست رفت؛ قرار بود در صورت تولد، این پسر "الفی" نامیده شود.

از سال ۱۸۸۵ میلادی، بر اساس قوانین انگلستان و ولز دختران مجاز هستند بعد از سن ۱۶ سالگی رابطه جنسی برقرار کنند.

با این حال، بر اساس مقررات اگر نوجوانان زیر ۱۶ سال "با توافق متقابل" وارد رابطه جنسی با طرف مقابل شوند، تحت پیگرد قانونی قرار نمی‌گیرند.

این پدر و مادر به ترتیب ۴۸ و ۴۴ ساله هستند

این والدین بریتانیایی نمی‌خواهند جنسیت فرزند آخر خود را تا زمان تولد بدانند، اما مادر خانواده گفته به دلایلی مطمئن است که فرزند آخر پسر خواهد بود تا به این ترتیب تعداد پسران و دختران آنها برابر شود.

خانواده رادفورد در یک خانه قدیمی ۱۰ خوابه در منطقه "لنکشایر" در شمال غربی انگلستان زندگی می کنند؛ آنها این خانه را ۱۱ سال پیش خریدند.
درآمد اصلی آنها از نانوایی است؛ که البته ماهیانه حدود ۲۲۰ دلار هم کمک هزینه دریافت می‌کنند.

دو فرزند بزرگ آنها کریس ۳۰ ساله و سوفی ۲۵ ساله از خانواده خود جدا شده و زندگی مستقلی دارند، سوفی هم اکنون سه فرزند دارد.

نگهداری کودکان در این خانواده البته بی زحمت نیست؛ حمام بچه‌ها از ساعت ۶ بعدازظهر شروع می شود؛ که این کار به ترتیب سن انجام می‌شود.
فرزندان بزرگتر ممکن است تا ساعت ۹ شب هم به تخت خواب نروند.