به گزارش اکونا پرس،

یکی از روش‌های عجیبی که به تازگی ثروتمندان چینی برای شوآف و به رخ کشیدن ثروت خود متوسل به آن می‌شوند ساخت ویلا یا پنت‌هاوس‌های غیرقانونی بر فراز برج‌ها است.

آنها با ساخت این ویلاهای لاکچری و گران‌قیمت و با انتشار تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی تلاش می‌کنند تا توجه عموم را به خود جلب کنند و مورد توجه دیگران قرار بگیرند، مانند پنت هاوسی غیرقانونی که بر فراز یکی از برج‌های شهر "نان چانگ"در مرکز استان جیانگژی چین ساخته شد.

 

شواف عجیب ثروتمندان چینی برای به رخ کشیدن ثروت خود!///

تصاویری که با کمک پهپاد تهیه شده است ساخت یک پنت‌هاوس ۳ طبقه را بر فراز یک برج ۴۷ طبقه نشان می‌دهد. گفته می‌شود این ویلای لاکچری که ۲۰۰۰ مترمربع مساحت آن است دارای سالن سینما، سالن بدنسازی و رستوران است. بنا به گزارش اداره املاک این ویلا حدود ۳ سال است که بر فراز این برج ساخته شده است.

با وجود گزارش‌های متعدد در مورد ساخت غیرقانونی این پنت هاوس اما مسئولان محلی از رسیدگی به این تخلف خودداری کردند. پس از انتشار این تصاویر، مسئولان محلی برای ارائه توضیحات به اداره پلیس فراخوانده شدند. پلیس در تحقیقات خود سعی دارد افراد مسئولی را که با وجود آگاهی از ساخت این پنت‌هاوس در برخورد با سازنده آن سهل‌انگاری کرده‌اند، شناسایی و به دادگاه معرفی نماید.

 

شواف عجیب ثروتمندان چینی برای به رخ کشیدن ثروت خود!///