به گزارش اکونا پرس،

کیانوش خرمی پور قهرمان سنگین وزن آسیا و دارنده مدال های طلا و نقره در رقابت های کشوری از سوی افراد ناشناس مورد حمله واقع و به شدت زخمی شد.

خرمی پور بلافاصله به بیمارستان امام حسین محمد شهر منتقل و بستری شد. او در همین رابطه گفت: در یکی از رستوران های کرج به همراه دوستانم نشسته بودم که ناگهان 3 نفر در حالی که با قمه و حتی شیشه قلیان مسلح بودند به سمت ما حمله ور شدند.

قهرمان سابق آسیا و جهان در ادامه اظهار داشت: ما که از این ماجرا بسیار شوکه شده بودیم بلافاصله اقدام به دفاع از خود کردیم و تا جایی که ممکن بود مقابل آن ها ایستادگی کردیم اما ناگهان یکی از مهاجمان از پشت با یک شیشه قلیان ضربه ای محکم به سرم زد و از آن جا به بعد دیگر تقریبا بیهوش شدم. آن ها هم که متوجه عدم هوشیاری من شده بودند چندین ضربه چاقو به کمرم زدند و بلافاصله محل را ترک کردند.

خرمی پور در پایان به خبرنگار رکنا گفت: متاسفانه به توصیه پزشکم تا ماه ها نمی توانم به تمرین بپردازم و بدین ترتیب بیش از یک سال از صحنه مسابقات دور خواهم بود. در این اواخر ورزشکاران به سوژه ای برای اراذل و اوباش تبدیل شده اند و من قصد دارم کاری کنم که به این حملات سریالی پایان دهم.

 

 

 

منبع: رکنا