کانیه وست در آن سخنرانی درباره مسائل خانوادگی خود از جمله تمایل آنها برای سقط جنین دخترشان نورث صحبت کرد و حتی کیم کارداشیان را به خیانت علیه خود و رابطه داشتن با یک خواننده رپ به نام میک‌میل متهم کرد.

بعد از این ماجرا، کیم و خواهرش از رفتار و اظهارات کانیه وست، رپر امریکایی وحشت زده شدند. آنان گفتند علاوه بر محتوای اظهارات او، بدون ماسک بودن کانیه و ارتباط نزدیک او با هواداران‌اش بدون رعایت فاصله اجتماعی نیز آنان را عصبانی کرده‌ است. کیم کارداشیان خواستار قرنطینه دو هفته‌ای کانیه شده و اجازه دیدار فرزندان‌شان با او را نمی‌دهد.

وست زمانی که در مورد سقط جنین صحبت می‌کرد به گریه افتاد و گفت که پدرش می‌خواسته او را سقط کند و می‌توانست کانیه وستی نباشد، چون پدرم خیلی سرش شلوغ بود.

وست افزوده بود: "خودم تقریبا داشتم دخترم را می‌کشتم. حتی اگر همسرم (کیم کارداشیان) بعد از شنیدن این سخنرانی بخواهد از من طلاق بگیرد باید بگویم که این او بود که دخترمان "نورث" را به این دنیا آورد با وجود اینکه من نمی‌خواستم".

کانیه وست گفت با وجود این معتقد است که سقط جنین باید قانونی باشد و باید از مادرانی که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند حمایت مالی صورت گیرد.

البته کانیه وست چند روز بعد از صحبتهای جنجالی حرفهایش را پس گرفت و از کیم کارداشیان عذرخواهی کرد. حالا بعد از همه این جنجال‌ها، کیم کارداشیان ۳۹ ساله و کانیه ۴۳ ساله، روز دوشنبه در وایومینگ در کنار هم در اتومبیل دیده شدند و کیم در این عکس‌ها در حال گریه کردن است.

 

اشک‌های چهره معروف بر اثر بحران خانوادگی

 

این عکسها در اتومبیل کانیه‌وست پس از ترک رستوران فست‌فودی وِندی در وایومنگ گرفته شده، کانیه‌وست در وایومنگ یک مزرعه ۱۴ میلیون دلاری دارد. کیم هفته پیش پس از اعلام خبر طلاقش، کانیه را فردی جالب اما پیچیده توصیف کرد که گاهی حرف و عملش با هم تطابق ندارد. 

 

اشک‌های چهره معروف بر اثر بحران خانوادگی

 

اشک‌های چهره معروف بر اثر بحران خانوادگی

 

اشک‌های چهره معروف بر اثر بحران خانوادگی