چند ماه بیشتر از نقل مکان یک خانواده به یک خانه جدید نگذشته بود که اتفاق عجیبی در آن افتاد که باعث ترس ساکنین جدید این ساختمان شد. زن این خانه که خانه‌دار بود در حال تمیز کردن خانه بود که در کابینت با یک مکان عجیب روبرو شد. او یک در مخفی پیدا کرد که در پشت آن اتاقی مخفی وجود داشت که حاوی ابزار و وسایل ترسناکی بود. این وسایل باعث وحشت این زن شد.

وی در ویدئویی که ۴/۳ میلیون بار مشاهده شده است، گفت: ما این خانه را چند ماه پیش خریداری کردیم و به آرامی کابینت‌ها و کمد های مختلف را تمیز کردیم. من یکی از کابینت‌ها را تمیز می‌کردم و همانطور که می‌بینید، یک عروسک ترسناک در اینجا وجود دارد که من را ترساند. کمی که دقت کردم، متوجه شدم که این فقط یک عروسک نیست و می‌توانم ببینم که اینجا یک فضای باز وجود دارد.

 

اتاق پنهانی که کاش هیچوقت کشف نمی‌شد

در ویدئویی دیگر، این زن می‌گوید: در حال حاضر کسی خانه نیست، بنابراین من فکر نمی‌کنم که این ایده خوبی باشد، اما من از ترس در حال مرگ هستم تا ببینم چه چیزی در این‌جا وجود دارد. این فضای محدود با خرده‌ریزهایی از جمله سکه، آثار هنری و برخی سکه‌های قدیمی پر شده است. در پی انتشار این ویدئو نظرات زیادی راجع به این ویدئو وجود داشت:

  • یک نفر نوشت: من واقعا احساس بدی نسبت به این شخصیت پیدا می‌کنم.
  • شخص دیگری گفت: نههههههههههه، این یک عروسک ترسناک است!!!!
  • دیگری گفت: هشدار، عروسک قرمز رنگ زنده است!
  • یکی از بینندگان شکاک پرسید: آیا کسی متوجه شده است که سر عروسک نسبت به فیلم قبلی تغییر کرده‌است؟
  • یک نفر به شوخی گفت: وقتی فراموش می‌کنی کادوهای کریسمس را کجا مخفی کرده‌ای.
  • یک فرد وحشت زده هشدار داد: کل وسایل خانه را دور بریزید.

وی در ویدئوی پایانی که از فضای پنهان منتشر کرد گفت: این اتاق من را خیلی نا آرام و مضطرب کرده‌است و در اینجا واقعا احساس ناراحتی می‌کنم. وی افزود: بعد از امروز تصمیم گرفتم که این در اتاق را قفل می‌کنم و فکر می‌کنم این اتاق متعلق به آن‌هایی است که از این‌جا رفته‌اند و به من مربوط نیست.