به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، قربانیان در گفت‌وگو باخبرنگار شهر اظهار کرد: فروش ویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند به مناسبت ایام عزاداری شهادت امام حسین(ع)، از ۲۸ تیر الی ۷ مردادماه برگزار می‌شود و طی این مدت انواع کالاهای اساسی همچون برنج، چای، حبوبات، انواع روغن، گلاب، ادویه، رشته آشی و... با تخفیف ویژه تا سقف ۳۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

وی افزود: با هدف تامین کالای مورد نیاز شهروندان در این ایام و رونق سبد خرید خانواده، محصولات لبنی همچون دوغ، کشک، ماست، پنیر و محصولات دیگر مانند  تخم مرغ، سبزیجات سرخ شده وخرما نیز تا ۳۰ درصد تخفیف دارند.

قربانیان با اشاره به اینکه فروش ویژه به مناسبت محرم از ۲۸ تیر الی ۷ مرداد ماه برگزار می‌شود، ادامه داد: پیراهن و شال و روسری مشکی تا تخفیف ۳۰ درصد شامل تخفیف شده اند و انواع شوینده، محصولات سلولزی از قبیل سفره، دستکش، کیسه زباله، قاشق و چنگال یکبار مصرف و لیوان کاغذی هم تا ۳۰ درصد شامل تخفیفات فروش ویژه به مناسبت محرم شده اند.

گفتنی است، همزمان با فرا رسیدن ماه‌ محرم و ایام عزای سید و سالار شهیدان، بیست و یکمین رویداد فرهنگی عطر سیب با مشارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند و تأمین ملزومات و مایحتاج محافل حسینی شهر تهران و استان البرز  در میدان امام حسین (ع)  پذیرای بازدیدکنندگان است.