به گزارش اکونا پرس،

امروز ۸ شهریور در مراسم رونمایی از سامانه‌های بخش تعاون صولت مرتضوی ؛وزیر تعاون٫ کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز همراه با هیئت دولت توفیق حضور در محضر مقام معظم رهبری را داشتیم ٫رهبر انقلاب در سخنانش سه محور مناسب و ارزشمندی را بیان فرمودند.

ابتدا به سلوک شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر و رمز ماندگاری نام این شهیدان پرداختند ؛مردمی بودن و زی مردمی داشتن از اساس ماندگاری نام این شهیدان است.

در بخش دیگری از سخنان مقام معظم رهبری فرمودند در جایی که من در جایگاه رهبری بوده‌ام همواره به دولت ها همیاری و کمک رسانده ام ولی از این دولت علاوه بر حمایت می خواهم تمجید هم بکنم.

در بحث سیاست خارجی و سیاست اقتصادی و مباحث اجتماعی هم ایشان فرمودند کارهای بسیار برجسته و بزرگی انجام شده است ولی در بین مردم ملموس نیست.

ضعف اطلاع رسانی دولت و گرفتاری معیشتی مردم بر روی توفیقات دولت سایه انداخته است و ایشان دستورات اکیدی رابیان کردند.

مرتضوی افزود :تلاقی هفته دولت و هفته تعاون کار اشتباهی است و اشتباه دیگر همزمانی چندین رونمایی می‌باشد, امروز چندین سامانه رونمایی شد و من به عنوان وزیر این حوزه هم نام آنها را فراموش کردم. تعدد رونمایی این سامانه‌ها باعث می‌شود در حافظه مردم هم ماندگار نباشد.

وی ضمن تشکر از آقای مسکنی گفت:این سامانه‌ها احتیاج به پیوست رسانه‌ای دارد تا معلومات عمومی مردم افزایش پیدا کرده و بهره‌برداری از آن آسان‌تر شود و ارائه خدمات نظام را به نحو احسن خواهد کرد.

نشست با تعاونگران برجسته ٫ نشست و گفتگو و بیان دیدگاه‌های تعدادی از مدیران ارشد تعاونی‌ها٫ نشست با اساتید دانشگاه پیرامون تبیین مسئله تعاون و تولید محتوا برای حکمرانی تعاون ٫تدبین و تنظیم متون علمی تعاون٫ افتتاح تعدادی از پروژه‌های تعاونی بالغ بر ۶۰ هزار میلیارد ریال یا ۶ همت از کارهای انجام شده در هفته دولت بوده است .

وزیر تعاون٫ کار و رفاه اجتماعی در انتها افزود: اهالی رسانه در حد وسع خود تلاش می‌کنند تا اطلاع رسانی کرده و خدمت پر ثواب و بی‌منتی دارند.

مهناز برخورداری _خبرنگار