به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان، دکتر مرتضی اعلمی، پس از بازدید از قرارگاه وزارت دفاع  در مرز خسروی، در نشست با استاندار کرمانشاه، استقبال زائرین اربعین حسینی از مرز خسروی را باشکوه خواند و اظهار کرد: طی بازدید هوایی که از این مرز داشتیم، نسبت به سال گذشته زوار بسیار بیشتری این مرز را برای تردد انتخاب کرده‌اند.

رئیس هیئت مدیره سازمان اتکا خاطرنشان کرد: سازمان‌های انقلابی مانند سازمان اتکا نیز در این حرکت بزرگ در کنار مردم هستند و تاکنون اقداماتی در راستای آسایش و رفاه بیشتر زائرین انجام شده است.

وی اضافه کرد: سازمان اتکا که در حوزه امنیت غذایی  فعالیت می‌کند، طی ایام اربعین امسال در کنار زائرین حسینی است و تلاش می کند بخشی از نیازهای آن ها را خصوصا در حوزه تغذیه بر طرف کند.

اعلمی ادامه داد: امسال حدود یک میلیون جیره غذایی ۲۴ ساعته را بین زوار اربعین حسینی توزیع کرده و در حال بررسی هستیم که اگر استقبال زوار از آن بالا باشد، تعداد آن را برای سال‌های آینده افزایش دهیم.

مدیر عامل سازمان اتکا تاکید کرد: این جیره‌های غذایی پرکالری بوده که برای یک خانواده چهار نفره طراحی شده است و در برابر گرمای هوا مقاوم بوده و فاسد نمی‌شوند.