به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، علیرضا پیمان پاک قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار و هیئت همراه با حضور در ستاد سازمان اتکا وزارت دفاع با مرتضی اعلمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این نشست مرتضی اعلمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا وزارت دفاع با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حوزه زنجیره ارزش و تامین امنیت غذایی در سازمان اتکا گفت: مدیریت زنجیره ارزش و تامین امنیت غذایی و ارتباط این مولفه های مهم در سازمان اتکا در این چند سال اخیر توسعه چشم گیری پیدا کرده که این امر باعث شکل گیری زنجیره به هم پیوسته و دارای ارزش افزوده مناسب در نیروهای مسلح شده است.
دکتر اعلمی تأکید کرد: این سازمان آمادگی دارد پیرو فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) در حوزه امینت غذایی با وزارت جهاد کشاورزی همکاری و تعامل همه جانبه داشته باشد.
مدیرعامل سازمان اتکا وزارت دفاع با اشاره به قدرت زنجیره تأمین سازمان اتکا خاطرنشان کرد: سازمان اتکا به دلیل ایجاد زیر ساخت های مهم و اساسی در این چند وقت اخیر که باعث ایجاد یک سیستم زنجیره تأمین قدرتمند در این مدت شده توانسته محصول را از شرکت مادر به فروشگاه های زنجیره‌ای اتکا هدایت کند و با نازل ترین قیمت در اختیار عموم مردم قرار دهد که موردتقدیر وزارت جهاد کشاورزی نیز قرار گرفته شده است.
درپایان قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار یادآور شد: فعالیت های سازمان اتکا بر پایه تولید، تحقیق، علم و خودکفایی است و همکاری وزارت جهادکشاورزی و سازمان اتکا باعث توسعه این فعالیت ها و اعتلای کشور خواهد شد.