به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی ششمین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری در قالب ۱۳ رشته ورزشی از طریق درگاه خدمات الکترونیک این صندوق به نشانی https://eservices.cspf.ir (خدمات فرهنگی و ورزشی) آغاز شده و تا پایان اردیبهشت ماه جاری ادامه خواهد داشت.

قرار است این دوره از مسابقات در دو رده آقایان و بانوان در ۱۳ رشته و چهار بخش “انفرادی”، “همگانی”، “بازی های محلی” و “بازی های فکری” برگزار شود.

تنیس روی میز، شطرنج، تیراندازی با تفنگ بادی، شنا آزاد، دارت، مینی گلف و بهکاپ در قالب مسابقات «انفرادی»، فوتبال دستی (تیم ۲ نفره)، پتانک (۲ نفره) در قالب مسابقات «همگانی»، اتللو و اونو در بخش بازی های «فکری» و کوورن هول و هفت سنگ مهارتی در بخش بازی های «محلی» اسامی ۱۳ رشته ای است که در این دوره برگزار می شود.

براساس اعلام اداره کل خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری، این مسابقات از خردادماه تا آبانماه سال جاری به صورت «استانی» برگزار می شود و مسابقات سراسری نیز در قالب دو جشنواره تابستانه و پاییزه خواهد بود؛ زمان دقیق برگزاری جشنواره‌ها متعاقبا اعلام می شود.