به گزارش اکونا پرس،

در پیام «مهدی مسکنی» مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری آمده است: امروز ۲۵ ذی‌الحجه، روز نزول آیه شریفه «هل اتی» است که با عنوان «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» نام‌گذاری شده است. این روز را خدمت همه بازنشستگان ایران، به‌ویژه بازنشستگان کشوری و خانواده‌های معززشان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

نام‌گذاری شایستۀ چنین روزی در تقویم رسمی کشور به آن سبب است که در خلال مسائل و موضوعات متنوعی که به طور روزمره با آنها سروکار داریم، یادمان نرود که بزرگانمان، پدران و مادرانمان، ستون رفیع خیمه‌ای هستند که ما امروز دور آن گردهم آمده‌ایم.

برای این است که در میان همه مشغولیت‌های زندگی، جایگاه رفیع بازنشستگان و سالمندان را فراموش نکنیم و خدمت به آن ها را سرلوحه کار خود بدانیم و یادمان نرود که، روزی همه ما بر بلندای همان قله‌ای خواهیم ایستاد که امروز شما بازنشستگان گرامی ایستاده‌اید.

یادمان نرود که سلامت جسم و روان و استقلال فکری و مالی ایشان اهمیت دارد و حرمت و منزلتشان را ارج نهیم.

در کنار اینکه هریک از ما در میان اعضای خانواده خود، فرد یا افرادی از بازنشستگان و سالمندان گرانقدر را داریم، افتخار بزرگی است که صندوق بازنشستگی کشوری نیز عضوی از خانواده بزرگ بازنشستگان است؛ امروز روز شما و روز ماست.

ضمن تبریک مجدد این روز بزرگ، امیدوارم احترام و تکریم به بازنشستگان و بزرگان جامعه که در فرهنگ و آداب کهن ایران اسلامی‌مان ریشه دارد، هرروز فراگیرتر و برجسته‌تر شود.

با آرزوی تندرستی، عزت و سربلندی برای همه مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری

 مهدی مسکنی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری