به گزارش اکونا پرس،

 سردار "حسین اشتری" در حاشیه حضور در یگان های ویژه ناجا با تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) و اصحاب باوفایش، اظهار داشت: از عزاداران عزیز و هیئات مذهبی که در دهه اول ماه محرم، همکاری خوبی با فرزندان خود در نیروی انتظامی داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی افزود: با لطف خداوند و عنایت خاص حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مراسم های سوگواری و عزاداری باشکوه و نظم خاصی و در عین حال توام با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی درباره تشدید مقابله با اراذل و اوباش اعلام کرد: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت و جان، مال و ناموس مردم است؛ هر کجا ما مشاهده و یا گزارشی دریافت کنیم که کسانی مخل نظم و امنیت هستند و یا به حقوق حقه مردم تعرض و تعدی می کنند قطعا با اقتدار عمل می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در مقابل اراذل و اوباش با پنجه اقتدار ظاهر می شویم، خاطر نشان کرد: در مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم براساس قانون و البته با پشتیبانی قوه قضائیه عمل کرده و افراد سودجو و متعرض را شناسایی و با آنها برخورد می کنیم.

سردار اشتری با اشاره به مطالبه مردمی در راستای تشدید مقابله با اراذل و اوباش، تصریح کرد: این موضوع همواره در دستور کار ناجا بوده و هست و امروز تشدید اقدامات را به عنوان یک اولویت دنبال و اجرایی می کنیم.

وی گفت : به هیچ فردی اجازه عربده‌کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی آییم و با اقتدار برخورد می کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همراهی مردم در همه عرصه ها و صحنه ها با نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: جا دارد در همین جا از همکارانم به ویژه خانواده هایشان  به پاس جانفشانی در ماموریت ها قدردانی کنم؛ در شرایطی که شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور هستیم سبزپوشان ناجا ماموریت های ذاتی و قانونی خود را دنبال می کنند.

سردار اشتری با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، مطرح کرد: نیروهای یگان ویژه که در همه عرصه ها در کنار مردم و همراه آنان هستند در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا نیز خوش درخشیدند و شاهد اقداماتی چون ضدعفونی کردن معابر و سایر فعالیت های دیگر بودیم .

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خدمت به مردم را توفیق می دانیم، بیان کرد: ارائه مطلوب ترین خدمات به مردم را وظیفه خود می دانیم و از طرفی برای ارتقاء امنیت در کشور تلاش روزافزون می کنیم.